אסטרטגית קניין רוחני
אנחנו, בשלומוביץ IP, דוגלים בגישה חדשנית ויצירתית בכל הנוגע לנכסי הקניין הרוחני שלכם. בניגוד לגישה המסורתית שהיא ממוקדת טכנולוגיה, ובונה את תיק הנכסים על סמך ההיבט הטכנולוגי בלבד, ננקטת גישה אסטרטגית המבוססת על מיפוי הסביבה העסקית, זיהוי גורמי מפתח לצד סיכונים אפשריים, ותכנון תיק נכסי קניין רוחני המותאם לכל לקוח. זאת לצד אכיפה קפדנית ושמירה על זכויות הקניין הרוחני שלו. הכל במטרה למטב את הפעילות המסחרית של הלקוח ולהתגבר על כל המכשולים העשויים לנבוע מתחרות שאינה הוגנת.

פטנטים
עריכה והגשה של בקשת הפטנט המתאימה ביותר לצרכים של הלקוח ולאתגרים מולם הוא עומד. גיוס כספים, רישוי וחוזים או מכירה של זכויות קניין רוחני. ליטגציית פטנטים על כל גווניה בארץ ובחול. והכל במחירים נוחים ותוך ניהול ותכנון פתרונות המותאמים אישית לצרכי הלקוח.

סימני מסחר
תכנון ובניה של אסטרטגית סימני מסחר מדויקת ומקיפה. ייעוץ בכל ההיבטים של דיני סימני המסחר עם נסיון מיוחד בניהול הליכים בפני רשם הפטנטים וסימני המסחר. שימוש בכלי סימני המסחר ככלי לניצול וליצירת יתרונות בסביבה עסקית וטכנולוגית מאתגרת ותחרותית, עם ניסיון מוכח ברישום נכסי סימני מסחר יצירתיים, שאינם מסורתיים, המקנים ללקוח יתרון תחרותי משמעותי.

מדגמים ועיצוב תעשייתי

בין כהגנה בפני עצמה, ובין כחלק בלתי נפרד מבניית תיק נכסי קניין רוחני, אנו מביאים לידי ניצול מיטבי את אפשרות רישומם של מדגמים ברשות הפטנטים, ובשמירה על הזכויות שהם מעניקים. התמחות מיוחדת בשימוש נכון בכלי המדגם הרשום, לצד מיצוי כלל האפשרויות שמעניק היום החוק לשם הגנה על עיצובים תעשייתיים מחד, ולשם מניעת מונופול בלתי חוקי מאידך. זאת באמצעות הליכים מתאימים בפני רשם הפטנטים ובפני בתי המשפט השונים.

אכיפת זכויות קניין רוחני

אנו בעלי ניסיון ייחודי ללא תחרות בכל הנוגע בשמירה של זכויות בפני רשם הפטנטים, בהליכים השונים המתנהלים בפניו. כל זאת לצד בניית תוכנית מקיפה הכוללת שימוש בכלל האמצעים הפליליים (משטרה) מינהליים (מכס) ומשפטיים (בתי המשפט השונים) בכל הנוגע לשמירת זכויות הקניין הרוחני של לקוחותינו, ומניעת תחרות בלתי הוגנת מצד המתימרים להחזיק בזכויות שאינן מגיעות להם על פי הדין.

דיני אינטרנט

אנו מיומנים בבניית הכלים המתאימים לשמירת והתיחום זכויות הקניין הרוחני השונות ברשת האינטרנט, כמו גם בפענוח ובסילוק האיומים הבלתי הוגנים שבהם עשויים להתקל בזירת הרשת.

זכויות יוצרים

אנו מעניקים ייעוץ משפטי וייצוג למוציאים לאור, סופרים, מוזיקאים ובעלי תפקידים שונים בתעשיות הקולנוע, הטלויזיה והמוסיקה, בכל הקשור לתכנון, ניהול ואכיפה של זכויותיהם, בין אם אלה זכויות בנות קיימא ובין אם בתהליכים שונים של היצירה, ובמיוחד בתהליכי ההתקשרות השונים המובילים לידי הפקה שלמה ומוצלחת.

חוזים ורשיונות

אנו מגייסים את מיטב היצירתיות והניסיון המיוחד שלנו, לשם תפירתם של חוזים ושל רישיונות המאפשרים את הגמישות המירבית לבעלי קניין רוחני, ותוך התאמה מלאה לצרכים המיוחדים של כל עסקה ועסקה.